Pazar, Ağustos 9

Melekler Hakkında...


Semavi âleminin habercileri olan melekler, cenneti hayatımızda yaratmamıza yardımcı olmaya her an hazırdılar. Her durum için ilgili melekler vardır; örneğin, koruyucular, ruhsal rehberler, haberciler, ilham perileri ve neşe vericiler gibi kişisel melekler; şifacılar, kurtarıcılar, eşzamanlama ve mucizeler yaratanlar gibi an'ın melekleri; ve üzüntü gidericiler, eğlence düzenleyiciler, refah sağlayıcılar gibi insan hayatını güzelleştiren melekler. Terry Taylor, uzun bir araştırmaya ve kişisel deneyim ve gözlemlerine dayanan bu son derece yararlı ve akılcı eserinde, melekleri nasıl fark edebileceğimizi, onlarla nasıl ilişki kurabileceğimizi, onların yardımlarından nasıl yararlanabileceğimizi ve en önemlisi, hayatı onların sevdiği gibi sevmeyi nasıl öğrenebileceğimizi anlatıyor. Melekler,
*mucizeler yaratabilirler
*size ilham ve şifa verebilirler,
*sizi nedensiz mutlu edebilirler,
*yaratıcılığınızı güçlendirebilirler,
*hayatınıza daha çok sevgi ve sevinç getirebilirler,
*hayatınıza eğlence ve oyun katabilirler,
*size her konuda rehberlik yapabilirler.


......Yeryüzünde her insan için bir koruyucu melek atanmıştır.Her bir insan,inancı,mevkii,şekli ya da boyu posu ne olursa olsun,bir koruyucu meleği bulunması gibi bir imtiyaza sahiptir.Koruyucu meleğiniz,her nereye gider,her ne yaparsanız daima sizinledir.

......Hafif yüreklilik hali geliştirme çalışması,hoşa gidici,eğlenceli,büyüleyici ve zeki olma gibi doğal yetenekleri meydana çıkarır,ve derinde yatan tatlılığımızı yeni baştan keşfetmemize olanak verir.Çocukların çoğu bütün bu niteliklere sahiptirler,ta ki hayatlarında berbat şeyler meydana gelinceye kadar.Böylece demek oluyor ki çoğumuz hayatımızın bir döneminde büyüleyici,hoşa gidici,zeki ve tatlı idik.Kimilerimiz hala öyledir!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder